| cipimoga a întrebat:

Bună chiar nu înțeleg unele persoane chiar vor sa facă o familie și unii își bate joc de persoanele care iubesc cu adevărat?

9 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Imi pare rau DAR nu toata lumea vrea familie iar cei care isi bat joc isi bat joc fiindca fraierii care "iubesc" permit asta

| RAY a răspuns:

Asta e natura umană, daca tu speri la oamenii perfecti este greseala ta

| WaterDrop a răspuns:

Incearca sa se amageasca ce ei nu vor avea o familie niciodata, insa ii va lovi singuratatea dupa un numar de ani si apoi sa-i vezi cum o sa`si schimbe parerea.

| LostInPark a răspuns:

Iar unii "isi bate" joc de muzica lui Salam, cand el intentionat ti-a bagat dezacorduri in versuri.

| cipimoga explică:

În ziua de azi nu se rezuma la un bun simt și respect pentru a avea o familie.

| cipimoga explică:

Serios vb acuma si sa o luam logic gandit toti trebuie sa avem mai tarziu o familie

| cipimoga explică:

Pentru ca unii nu stiu sa si mai piarda si sa fie obtimisti in ziua de azi

| Surprise a răspuns:

Unii își bate joc si de limba Română...