| Mmmmaaaaddddyyyy a întrebat:

Cine imi poate recomanda un program de blocat foldere? Eu am evut un program care bagam doar o singura parola si eu trebuia sa bag foldere, si de acolo le deblocam. Adica nu fiecare parola cand il accesam avea o parola diferita. cand intram in folder imi apareau niste setari din Control Panel si nu se vedea ca e un folder blocat. Imi puteti spune cum se numeste? Eventual si cu un site de unde il pot downloada gratis si full.

1 răspuns:
| answer a răspuns:

Folder Password se numeste programul! Nu am o adresa de unde il poti lua, dar gasesti tu pe google!