| ĄŇÐİ a întrebat:

Cine imi spune si mie niste statusuri de dragoste mai noi? Funda cele mai frumoase!

3 răspunsuri:
| CrazzyGirlCsm a răspuns:

Prin tine iubesc! deci nu incerca sa ma judeci. Ca ai uitat sa ma inveti cum sa fiu tare daca pleci.
Stia sa m-alinte Asa cum nimeni n-o facea. Stia sa zambeasca. Chiar si atunci cand suferea!
Esti pe primul plan. vei fi pe primul plan mereu! Si cand esti departe. esti aici.in sufletul meu
Si o sa fie bine` chiar daca mai avem probleme`. iti`spun stai linistitca multe vin si trec chiar`daca raman`semne orice`semn se vindeca`dupa o vreme`![love struck]
Imi place ca TU nu esti schimbat-or ca vantul... love struckSi imi place love struck. dar nu ma Face sa spun : " Te iubesQ! "Fiindca urasQ cuvantul!
Imi place ca n`ai figuri si ca esti natural; x Imi place ca esti hot, imi place ca esti real.; x
Am pierdut in doi pariul cu noi!oh go on straight face
Sincer?! M-as baga in niste praf whistlinglaughing!
Toate strambele se vad femei perverseeeee!laughing
Nu stiu cum sa-ti explic.Ca vorbele tale.Nu ma ating! oh go on laughing
^ Primavara incepe cu tine!
^ Traieste-ti copilaria, caci e un simplu demo, zambeste, nu lasa impresia de emo!
In minte`mi vin cuvinte, da` se pierd intr-un ecou Sunete`n culori difuze au ramas pe`acest tablou
Sa iert? Tot timpul. Sa uit? Niciodata.winking
minte'ma ca ma iubesti, te voi minti ca imi pasa!
spune`mi cand te doare. Si o sa te anunt cand o sa inceapa sa`mi pese.
Uita de tot, uita de lume de sentimente de soapte la ureche fii rece nu le lasa pe ele sa te intunece
Lumea spune ca nu poti zbura. e o minciuna, nu crede in ea!
N.am sa rup in doua pozele in care ne imbratzisham.
Fiindca imi e dor de baiatu' pe care mai de mult il iubeam
Se citeste el in ochii mei vrei nu vrei. day dreaming
M-am trezit prea mult cu perna-n brate crezand ca esti tu
Amintirea ta mi-e dusmanul cel mai de temut
Si cand dragostea vorbeste parca tot pamantu-i mut

| Gizăz a răspuns:

În cer am pierdut ce am iubit, în cer am să caut liniștit acum sufletul tău... cuvântu-mi șopteste c-ai plecat pentr-o secunda mor și iarăși vin să te găsesc; dacă mâine n-aș mai fi oare îți vei aminti tot ce-a fost cu noi odată? Dacă mâine poate am să plec în șoapte, tu vei fi la fel ca azi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am scris Te besk pe nisip dar valurile apei le-a sters am scris Te Besk pe zapada dar razele fierbinti ale soarelui le-a sters am scris Te Besk in inima mea si nimeni, niciodata nu o sa stearga asta...:X