| AlexDK a întrebat:

Cititi intreaba pana la capat va rog!
Deci sunt baiat 16ani si caut un job part-time!(sunt din >ConstantaMedgidia)
Cu ce as putea sa ma ocup sa castig niste bani in plus?happy
Ceva ideei sau cunoasteti pe cineva care ma poate ajuta?
Pentru cei care puteti sa ma ajutati add:shikamaru_alex si mai vorbim pe messbig grin
Cine ma ajuta ii dau funda garantat 100%!
P. S. scuze ca am postat intrebarea aici, dar majoritatea ca si mine, aici se uita cel mai multhappy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intereseaza`te la magazine din astea mari. ca poti sa te angajezi la distribuirea pliantelor. primeste 2 milioane jum. pe sap. ca vine 70 d mii pe ora big grin...

2 răspunsuri:
| DTralala a răspuns:

Uita'te intr'un ziar cu anunturi happy

Răspuns utilizator avertizat