| MarinescuAndree a întrebat:

Bună comunitate!
Am o mica frica pe care as vrea sa o marturisesc si as vrea sa ma ajutati!
Abia am implinit 18 ani, si sunt cu iubitul meu de 3 ani.
Abia ieri, mi-am inceput viata sexuala si ma macina intrebarea aceea cu "pot ramane insarcinata daca..."?
Ei bine...la mine s-a intamplat in felul urmator.
Ne-am protejat,folosind prezervativ si totodata el s-a ferit atunci cand a avut orgasm,iesind la timp chiar daca folosea prezervativ.
Sunt sanse sa raman insarcinata?
Imi e cam teama,pentru ca e ceva cu totul nou pentru mine.
Fara comentarii urate,va rog.
Daca puteti sa ma ajutati, ajutati-ma... daca nu..mai bine nu imi scrieti.
Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

Nu se poate, s-a protejat și în plus s-a și retras deci nu sunt șanse

| MarinescuAndree explică (pentru Emilian65):

Multumesc de raspuns!

| Emma30555 a răspuns (pentru MarinescuAndree):

Cu plăcere!

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nicio sansa, si mic sfat, daca folositi prezervativ poate linistit sa se termine in tine ca tot nu ramai, doar maxim daca s-ar sparge, da-l verificati la sfarsit si daca e intact e totu ok.

| sadrian46 a răspuns (pentru Adry05):

Nu numai la sfârșit ci mai ales la început. La sfârșit e prea târziu.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu sunt sanse sa ramai insarcinata, atata vreme cat s-a folosit prezervativul corect.

| mihai69 a răspuns:

Da, se poate să rămâi gravidă. Cu condiția să nu vă mai feriți atât! așa cum ai încercat prima oară, n-ai șansă.

| Emilian65 a răspuns:

Daca actul sexual a fost protejat nu poti ramane gravida.

| MarinescuAndree explică:

Vă mulțumesc enorm pentru mesaje.
M-ați linistit in privinta aceasta!