| ruxandraaaaioanaaaa24 a întrebat:

Contextul ar fi urmatorul: I-am spus unui coleg de serviciu ca il plac. El mi-a scris ceva de genul ca vorbim despre asta face to face cand ne vedem. Dupa asta, toata saptamana era foarte vesel. Vineri niste colegi voiau sa iesim seara in club. Eu am refuzat si un tip din cercul de prieteni al acestui coleg de serviciu mi-a zis ca Hai, ca vine si X (colegul cu pricina ). A doua zi, toata lumea care iesise cu el imi spunea ca vezi Doamne el era foarte trist in vinerea aia. Ma rog, dupa fazele astea tipul mi-a scris ca n-are nicio treaba si ca el e ok singur. Exact asta i-am spus eu unei colege de serviciu care se stie cu el cand ea m-a intrebat daca sunt intr-o relatie. Intrebarea ar fi: De ce el nu putea sa imi spuna de la inceput, de cand i-am spus ca am sentimente pentru el, ca nu ma place?

6 răspunsuri:
| AdyAdeluş a răspuns:

Probabil s-a gândit că o să îți treacă. Probabil nu a vrut să te supere. Sau poate a vrut doar să glumească puțin pe seama ta cu amicii, ca orice bărbat "șmecher". Important e că acum ai observat ce persoană e, poți trece mai departe.

| ruxandraaaaioanaaaa24 explică (pentru AdyAdeluş):

Nu stiu ce a vrut, dar mi-am schimbat total parerea despre el. Si nu ca asta ar conta, dar am invatat ce era de invatat din experienta asta, next!

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Un dobitoc; se crede coaja miezului din Fanta

| HazelEyes77 a răspuns:

Poate nu ti a zis atunci deoarece s-a temut ca iti va rani sentimentele si a taraganat situatia. Totusi n ar fi trebuit sa amane o discutie in care sa fie sincer cu tine. Nu e ok sa i dai sperante unui om.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exemplu clar de "mascul feroce" îmbibat în prostie.

| Rorro_Mexicanos_1985 a răspuns:

Chiar nu sunt interesat de cancan-isme de genul asta