| Marianacau a întrebat:

Credeti ca e rau ca fata sa ai 18 ani și sa fii inca virgina?

17 răspunsuri:
| Moiaer a răspuns:

Nu.

| Plato a răspuns:

E rau sa nu fi!
Daca nu mai erai, era o problema. Asa, esti in normalitate.

Răspuns utilizator avertizat
| corbulalbrosu a răspuns:

NU. Fiindca NU este nici rau si nici rusinos. big grin

| Violleta2022 a răspuns:

De ce ar fie rau?
Este foarte bine, chiar este de admirat fata aia care a reusits a se pastreze virigina macar pana al 18 ani.

| Raven a răspuns:

Poți să fii virgină până la adânci bătrâneți, dacă așa vrei. Cui îi pasă? Fiecare fată ar trebui s-o facă atunci când e pregătită și când a găsit pe cineva care o face să se simtă specială, nu la presiunea anturajului sau a presupuselor norme ale unei societăți depravate.

| Hammurabi a răspuns:

Vei face sex cu cine vei dori și când vei dori.
Nu e nimeni în măsură să tragă concluzii că e bine sau rău dacă ești virgină la 18 ani.
E o chestie extrem de personală și cum o gândești tu, așa e bine.
Nu te mai lua după gura lumii.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu este rău.

| MademoiselleCosmina a răspuns:

De ce ne intrebi pe noi? E alegerea ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este nici rau nici bune, pur si simplu este. Dar ce e rau e ca trebuie sa-ti confirmam noi ca e ok doar sa te simt tu mai bine.
Cum de esti virgina?

| ywar a răspuns:

De ce ar fi rau sa fii inca virgina, la 18 ani. E aproape un handicap sa fii virgina. Sa fim seriosi! Esti bine.

| Andreeush a răspuns:

De ce ar fi rău?
Chiar crezi că virginitatea e o povară?

| OldSoul a răspuns:

Nu.
Rau e daca ai 18 ani si deja ai eticheta de... in oras.

| darrio2007 a răspuns:

Nu. E chiar inteligent.

| vampyremisa a răspuns:

De ce ar fi?

| Adry05 a răspuns:

Logic ca nu. laughing) Nu exista varsta sa ajungi sa nu mai fie bine, o faci cand esti pregatita si intalnesti pe cineva cu care s avrei sa faci pasul asta.