| anonim_4396 a întrebat:

Cu 2 zile in urma am iesit cu un baiat la suc, iar acum 3 zile mi-a spus ca ma place mult si ca nu a mai simtit asa ceva demult. Asa, la suc a fost frumos, am povestit, ne-am sarutat, etc. Dar ieri seara nu mi-a mai raspuns. I-am scris ceva pe mess si nu-mi raspundea, apoi i-am scris pe facebook, imi aparea acolo "seen" (vazut) la ora x, dar nu mi-a raspuns. Nu vreau sa-i mai scriu pentru ca dupa aceea va crede ca sunt o disperata, dar nici nu vreau sa-l pierd pentru ca imi place foarte mult de el. Oare el nu ma mai place?

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Lasa-l pe el sa te sune, nu cred ca e vorba ca nu te mai place... poate fi si presat de timp, prea ocupat

| BlackheartQueen a răspuns:

Buna!
Nu stiu ce e in mintea lui dar te sfatuiesc sa nu il mai cauti. Daca un baiat te vrea, te cauta indiferent de situatie. In cazul asta, nici macar nu se oboseste sa raspunda la mesaje. Daca pari disperata si il suni in continuare mai rau faci. Asteapta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asteapta sa te sune el si vei vedea daca e intr-adevar interesat sau nu.happy
Atunci cand un baiat nu mai raspunde la mesaje, e clar ca a aparut ceva sau altcineva in viata lui.happy

| CGF31 a răspuns:

Buna
Te-ai gandit ca poate a iesit cu tine din lipsa de altceva?
Unii baieti mai folosesc si texte de agatat ca sa isi prinda prada mai usor.
Nu cred ca a fost sincer atunci cand ti-a zis ca te place, sau astepta sa cazi lesinata in bratele lui. Daca nu iti raspunde asta ar trebui sa insemne multe pentru tine. Mai asteapta putin, daca nu da niciun semn, inseamna ca au fost doar vorbe goale.

| Nedoritul a răspuns:

Nu baga in seama restul comentariilor. Uite el vrea sa te testeze sa vadă dacă tu chiar tii la el. Nu te lăsa ii dacă iubesti pe cineva lupta pentru el. kiss Funda te rog

| Alexuutssa a răspuns:

Nu. probabil nu prea are timp. Sau...probabil a gasit alta fata sad dar nu fi asa sigura. Mai bine intalneste-te cu el fata-n fata...gandeste-te unde isi petrece cel mai mult timpul..si intalneste-te cu el "din greseala" happy
Succes.
Funda? :3

| costel2912 a răspuns:

Nu cred ca nu te mai place. Dacatie iti place de el nu renunta.parerea mea. sper sa iti fie de folos.

| onlygirlinthatworld a răspuns:

Asa sunt toti baietii, poate nu a vazut mesajul, mai incearca sa suni la el, el nu te va crede disperata ca il suni de atatea ori ci ca daca il suni de atatea ori ii dovedesti cat de mult il placi.