| RatuscaCeaUrata a întrebat:

cum a fost la voi primul sarut?big grin

10 răspunsuri:
| mihaelaa18 a răspuns:

Bunahappy
Nu cred ca as putea descrie in cuvinre ce am simtit in acele momente.A fost pur si simplu minunat.Simteam cum imi batea inima atat de tare,si aveam mii de fluturasi in stomac.A fost frumoslove struck. Oricum niciodata nu voi uita aceea zi, si o voi purta mereu in inima mea si inca o tin minte perfect, de parca, s-ar fi intamplat ieri, desi a trecut ceva timp de atuncihappy

| mona a răspuns:

Perfect normal si plin de emotii si roseata in obraji

| Oana92 a răspuns:

Superb:X Niciun sarut nu a fost asa de special ca acela

| valentingb a răspuns:

Eram cu ea de 3 zile. Deja turbam. happy si i-am zis sa inchida ochii pentru ca are ceva pe pleoapa...si atunci..Pac! Un pupic! Si m-am retras. Dar nu suficient de repede, palma ei a fost mai rapida, aproape am surzit in ziua aia. Si-a cerut scuze pe urma...degeaba. Nu ca eram suparat, dar tiuia urechea si nu o auzeam laughing. E stilizata povestea, dar e reala.

| hummmer a răspuns:

Scurt.

| chazz a răspuns:

Magic,plin de emotie, nu am sa uit nici odata.
Numai bine!

| caterinasmile a răspuns:

Eram nervoasa laughing Scurt, nici nu l'am simtit laughing

| L7w7n7d7 a răspuns:

Eee,nimic interesant.
Era s-o las gravidă.

| Stefan_Skillz_1997 a răspuns:

O fost simplu :3..in timpul unei certe. direct am sarutat-o ca sa taca :3