| fatarea191 a întrebat:

Cum a fost prima relatie, adica ce a spus baiatul ca va place sau cum.Iar voi ce ati raspuns.Vati sarutat cand v-ati spus ca va iubiti, sau ce va spus vreau sa stiu exact.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
A fost frumos, cu asta am spus tot.
Eu nu-mi expun intimitatea pe-aici, fiecare o avut experienţa lui proprie.
Te pup!

| fatarea191 explică (pentru anonim_4396):

Nu am cerut intimitatea voastra.Am vrut sa stiu cam cum iti spune un baiat ca te place si cum ii dai raspunsiul.Si daca e normal sa te saruti atunci sau te crede disperata, catev nelamuriri care am vrut sa-mi fie lamurite daca se poate.Ma scuzati daca vam deranjat.

| angeltony20 a răspuns:

Bai eu cred ca tuesti ceva pedofil sau ce casul meu vrei