| Andreeaberecleanuuu a întrebat:

Cum aveti fetelor/baieti incredere intr-o persoană care va spune ca nu va va insela niciodata in situatia in care persoana respectivă se află la timp de jumatate de an departe 5 zile din 7?

6 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

În primul rând, nu aș avea o asemenea relație.

| Adry05 a răspuns:

Ai sau n-ai încredere, simplu. dacă nu-i de tine genu ăsta de relație, atunci ieși.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Eu am. Dar depinde de persoană. Te poate înșela și dacă stă lângă tine tot timpul.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai si cat timp? Sau de cat timp?

Ar trebui sa faceti ceva sa stati impreuna mai mult timp, pana la urma amandoi ar trebui sa fiti fericiti. Ce relatie mai este si aia?

Hai sa zici ca daca luptati si munctiti pentru asta, ca dupa sa va fie bine, este ok. Dar nu sa stati 20 de ani departe ca abia apoi sa puteti sta impreuna. NU. Cel mai bine ar fi sa vedeti viitorul foarte aproape unul de celalalt, hai sa zici 1 an, poate doi. Dar dupa gata. Nu este ok sa stati despartiti asa de mult timp.

| Freya1 a răspuns:

Si eu cu a meu am avut o relație la distanță o perioadă, dar daca nu aveam incredere in el nu mai eram cu el.

| Doru199999 a răspuns:

Sunt exact in aceasta situație.
La mine e simplu, nu am încredere 100% ca nu o face.
Dar nu caut sa aflu, atâta timp cât nu știu, nu ma afectează.