| dariadragu a întrebat:

Buna,
Cum este mai bine? Sa–ti previi viitorul partener ca ai orgasm "squirt" sau sa lasi acest lucru sa fie o surpriza?

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

O persoana mai putin educata, lipsita de informatia corecta, s-ar putea supara pe tine si chiar sa te paraseasca deoarece ar putea crede/considera ca ''te-ai pisat'' pe el cu unicul scop/motiv, cel de a rade de el, sau de a-l batjocori. big grin

| mihai69 a răspuns:

Nu e rău să-l surprinzi, dar:
- fii sigură că nu uzi mobila şi / sau aşternutul;
- fii sigură că ai pe unde să fugi dacă surprinderea e prea neplăcută pentru el.

| sofisis a răspuns:

Da, bine ar fi sa anunti de dinainte. Nu toti sunt fani

| HadesSs a răspuns (pentru sofisis):

Mai alesi daca esti intr-un 69 nu?laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

VEzi primul raspuns