| DenTrex a întrebat:

cum fac sa nu ejaculez asa repede? De obicei ejaculez in 3-4 minute.

3 răspunsuri:
| Gabriel04 a răspuns:

Gandeste-te la Ionel, merge...chiar daca nu stii despre ce e vorba...tu doar fa asta laughing)

| corbulalbrosu a răspuns:

Orice ejaculare produsa mai devreme de trecerea a 5 minute de masturbare poate fi considerata ca fiind "cam rapida", si intr-un astfel de caz se impune invatarea si impunerea starii de a manevra cat mai calm si cu delicatete a preputiul in miscarea de decalotare-revenire. Inainte de a apare senzatia de ejaculare opreste-te complet. Incearca sa-ti controlezi si "educi" incet incet senzatiile de excitatie. Succes!

| Cristii2001 a răspuns:

Depinde de tensiuni. Aveam momente cand ma masturbam si aveam o poftă foarte mare câteodată si ejaculam repede. Dar cand nu am tensiuni sexuale ejaculez normal. Cam la 10 Min. Depinde cat de satisfacut esti.