| morena_7638 a întrebat:

Cum pot face bani pe Stardoll? Va rog sa imi ziceti. Pontul care ma ajuta primeste funditahappy (SCZ CATEG.)

6 răspunsuri:
| ewygirl a răspuns:

Intri la tine in cont si te joci (imbraci fete etcwinkingeu asa stiu... sper sa mearga big grin

| ColorixRainbow a răspuns:

Ei bine am si eu cont pe Stardoll si trebuie sa-ti cumperi bani daca doresti sau sa apesi la : sa apesi click unde apare banutii pe un sfert cu umbra si incepi sa faci urmatoarele: sa votezi outfit-ul cel mai tare,sa votezi haina cea mai tare, sa votezi un scenery favorit., sa votezi un album, sa votezi unei persoane casa(jos in dreapta)winking. fundita? Ma poti cauta pe stardoll: ColorixRainbow

| ColorixRainbow a răspuns:

Nu are cum sa nu-ti dea... Poti eventual sa apesi un log out apoi log in big grin

| ursulica130 a răspuns:

Fate ss

| morena_7638 explică:

Am votat toate alea dar nu am primit nici un bansadCe ma fac?

| persoanasecreta a răspuns:

Trebuie sa votezi