| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa trec peste faptul ca fostul meu rade de mine, de faptul ca am mai putini bani, ca am mai multe probleme si nu sunt ca el in alta tara?! Ma face mereu ratata, proasta, urata si rea si nu mi pot scoate chestiile astea din cap. Practic m-a desfiintat ca femeie si ca tot...

Răspuns Câştigător
| S8N a răspuns:

Printr-un block. Vorbiți doar pe internet, deci dacă te deranjează nu te forțează nimeni să vorbești cu el.

14 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Si tu pui botul la toate rahaturile spuse de el? De ce ai mai tinut legatura? Pana acum trebuia sa-l blochezi peste tot si sa iti vezi de viata. Ce e asa misto ca a plecat sa munceasca in alta tara? Daca era destept facea aici ceva si era mare om. El e un ratat ca nu stie sa se poarte si se crede superior. Block si adios. Nu ai ce sa vorbesti cu un asemenea om. Nu poti asculta tot ce spun oamenii din jurul tau, mai ales asemenea persoane care nu merita deloc atentie.

| anonim_4396 explică (pentru Aasdfghj):

Scz, mi-a trecut. Ma apucase iar problemele mentale. M-am calmat... am luat niste pastile.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cum pot sa trec peste faptul ca fostul meu rade de mine,
să nu îți pese,
de faptul ca am mai putini bani,
consumă la nivelul banilor pe care îi ai,
ca am mai multe probleme
rezolvă problemele pas cu pas.
si nu sunt ca el in alta tara?!
Ești liberă să pleci oricând, oriunde.
Ma face mereu ratata,
Demonstrează-i că nu ești
proasta,
să îți explice de ce.
urata
să își caute una mai frumoasă
si rea
spune-i să se bucure că are pe cineva.
si nu mi pot scoate chestiile astea din cap.
Dacă nu le poți scoate, lasă-le acolo.
Practic m-a desfiintat ca femeie
Și acum nu mai ești femeie, ce ești. cartof?
si ca tot...
Ca care tot? Adică?
Ai auzit cântecul Parole, parole?
Adică palavre?

| anonim_4396 explică (pentru sadrian46):

L am auzit da. E in playlistul meu

| mihai69 a răspuns:

Păi dacă stai să asculți la ce zic toți proștii...

| Sofer a răspuns:

Fi indiferenta în fața lui și nu mai pune la suflet.

| Clytia a răspuns:

De ce mai ții legătură cu un astfel de om?
Tu trebuie să ai încredere în tine și să nu te lași influențată de vorbele lui. Vrea doar să-ți facă rău, nu-i permite!

| BuBBlesykeSs a răspuns:

Da i cu indiferență și sa vezi ce bine o sa ti fie.
Nu mai vorbi cu el, ca altfel nu mi explic te mânca si pe tine laughing)

| Justme79 a răspuns:

No matter what other say be hapy sometime life it's like this... ignora-l cu, cât âi arăți că îți pasă de ceea ce spune cu atât âi vei da satisfacție să te jignească gândește că sunt doar niște vorbe spune de un neica nimeni care nu are pic de educație

| Daz01 a răspuns:

Ignoră-l. Tocmai pentru faptul că el simte nevoia să te defăimeze dovedește că este invidios pe tot ceea ce ești. Blochează-l pe toate mijloacele de comunicare și cam asta este.

| thereisnothingleft a răspuns:

Rupi legatura cu el, pur si simplu, daca iti tot trimite mesaje, blocheaza-l.Vezi-ti de treburile tale, de prioritatile tale, iar in timp vei uita de el.Ai face o mare prostie daca mai tarziu te vei impaca cu el, pentru ca nu se va schimba.

| Lecorbusier a răspuns:

Da si mie facebookul ca zic de ma sa

| T0XING a răspuns:

Dai block peste tot si nu il baga in seama pur si simplu uita de el ca daca stai sa te gandesti el e disperat u ce o ramas sa se gandeasca mereu la tine

| AdyTHEBoSS a răspuns:

Injura-l de morti