| mihail2003 a întrebat:

Cum sa cuceresc o fata... sfaturi? Vreau sa fac o prietena.

Răspuns Apreciat de Editori
| Geici7474 a răspuns:

In primul rand, ca sa iti faci o iubita trebuie sa cauti una. Intra in vorba cu cat mai multe fete, fii sociabil si glumet (daca aspectul tau fizic nu este unul fabulos, dar o faci sa rada, va trece peste acest "defect", dar oricum ai arata este bine sa fii glumet), fa-le sa se simta in largul lor atunci cand sunt cu tine. Implica-te in cat mai multe activitati si iesi mai des din casa, asa exista o sansa mult mai mare sa iti faci una. De asemenea, trebuie sa le oferi respect, sa le faci complimente (dar nu prea multe) si sa fii tu insuti. Fii spontan, impresioneaz-o prin gesturi mici. Si nu in ultimul rand, majoritatea fetelor adora animalele de companie, ai putea sa vorbesti despre ele sau daca ai un caine ai putea sa il scoti intr-o zi prin parc, o sa vezi ce succes ai cu elehee hee

4 răspunsuri:
| Plato a răspuns:

Ii ocupi capitala.

| Goete a răspuns:

happy
De parca au cere reteta la o prajitura... chiar crezi xa este o reteta pentru asta?

| Stropdeploaie a răspuns:

Cu bani! ai bani. ai iubita!
N ai bani. n ai pe nimeni!

| MrSnow a răspuns:

Păi, în primul rând găsește-ți o fată pe placul tău și axesează-te pe ea
Abordeaz-o față în față dacă ai încredere și ești o persoană extrovertită, dacă nu trimite-i mesaj pe un site de socializare, deșii nu susțin asta, vorbește cu ea, invit-o în oraș, fii natural, sociabil, fii tu. În rest dacă îi place de tine bine, dacă nu, tot bine încerci cu altele
Nu e mare brânză
Doar că trebuie să iei inițiativă
Baftă