| loveyoumoreandmore a întrebat:

Cum sa ma comport cand sunt cu prietenul meu? ..Sunt in aceeasi clasa cu el si nah in pauze trebuie sa stam impreuna..Si nu stiu cum sa ma comport... Va rog fara raspunsuri rautacioase.P.S. Sunt k el de o zi! happy Thank`s! FUNDA :**!

Răspuns Câştigător
| WildDream a răspuns:

Relatia e abia la inceput, asa ca deocamdata e de preferat sa va petreceti timpul cu scopul de a va cunoste mai bine. Nu trebuie sa faci cine stie ce, fi draguta cu el, tine-l de mana, mai da-i cate un pupic din cand in cand (dar sa nu exagerezi tongue, nu fiti prea intimi ca doar sunteti la scoala).

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai la cum ai pus intrebarea inseamna ca stai cu forta cu el. daca era ceva intre voi sau aveati mai mult de 13 ani nu iti mai puneai intrebarea asta

| neutrino a răspuns:

Atunci cand ai un prieten, nu inseamna ca trebuie sa te comporti diferit. Asta o faci atunci cand esti singura cu el...

| Liliana1981 a răspuns:

Stati de vorba, descoperiti unul despre celalalt lucruri noi.

| buburuza2007 a răspuns:

Stai cu el,vorbeste cu el,radeti cu colegii,nu trebuie sa te comporti intr-un fel, saruta-l, tineti-va de mana, nu ai de ce sa te schimbi sau sa fii altcineva, succes

| Denisadeny1 a răspuns:

Poi poti sa te ti cu el de mana, sa stati de vorba, sa va sarutati, iubitiva, dar aveti grija cu colegii ca sunt cam rautaciosi si poate va parasc profesorilor...