| alinalin207 a întrebat:

Cum sa nu-mi mai aduc aminte de o fata care mie imi place de ea, dar ea ma vede ca pe un prieten! As vrea sa o uit! Cum as putea face asta? Multumesc!

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Munceste bade si ai sa uiti - invata mgtow cum sa fi barbat adevarat.

| corbulalbrosu a răspuns:

Intri intr-o alta relatie, insa una in privinta careia esti convins ca este normala. Bazata pe dragoste reala si atractie sentimentala reciproca. Sanatate!

| alinalin207 explică (pentru corbulalbrosu):

Multumesc mult! Sanatate

| Andreeush a răspuns:

Încearcă să o eviți și o să îți fie mai ușor.
Poate întâlnești altă fată.

| Sofer a răspuns:

Uita-te după alta și încearcă o relație.

| alexalx1234 a răspuns:

Să o dai naibii. Toate sunt panarame

| Anonima163333 a răspuns:

Gaseste-ti alta si las-o pe asta in pace.

| ColonelulColo a răspuns:

O caramida in cap si probabil vei avea niste pierderi de memorie, s-ar putea sa nu functioneze din prima si poate va trebui sa aplici de mai multe ori procedura. Este cea mai buna metoda pe care eu o cunosc. S-ar putea sa nu funcționeze cu caramida si atunci va trebui sa folosesti o minge de bowling.