| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa procedeze un bărbat în cazul în care primește semnale clare de interes de la o femeie care se află într-o relație stabilă cu un alt bărbat? Mulțumesc

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Asa zisele semnale sunt, probabil, doar in mintea ta.
Mergi la barbatul ei si cere-i voie sa te cuplezi cu ea.

| Decebal a răspuns (pentru darrio2007):

Probabil nu ai inteles intrebarea... laughing

| IonutzMariusz a răspuns (pentru darrio2007):

Da, ăsta e cel mai mișto răspuns! uneori unii au doar în mintea lor treaba asta, adică cunosc cetățeni care dacă intră în vorbă cu o femei iar femeia le zâmbrește iar la finale le spune "te pup, pa" pentru ei e clar că femeia aia vrea să fie *** chiar de ei. În cele mai multe cazuri femeia vrea doar să fie drăguță să nu pară una cu nasul pe sus.

| corbulalbrosu a răspuns:

Sa dea dovada ca este un barbat dotat si cu o ''scula'' dar si cu instinctul de ''vanator'' si nu este doar un simplu pampalau anost. Asa ca, NU o ierta in cazul in care va apare ocazia. big grin

| Emilian65 a răspuns:

Eu, as ignora asemenea femei usoare.

| Frank51 a răspuns:

Eu unul as scuipa-o. Nu as spune nimic sotului, pentru ar fi aiurea sa fiu eu de vina pentru eventuale certuri/despartiri. Nu am nimic cu nimeni, dar astfel de oameni ma dezgusta.

| Goete a răspuns (pentru Frank51):

Lare de ce te dezgusta cand nu stii nimic despre ea, cand poate sotul e un betiv murdar care o bate si nu o respecta si ea si-a intalnia dragostea vietii in acest barbat care inbtreaba cum sa procedeze?
Te grabesti in a scuipa, astfel de oameni ma dezgusta

| Frank51 a răspuns (pentru Goete):

Nu imi pasa ce crezi. Daca esti casatorita, divortezi apoi faci ce vrei.

| Goete a răspuns (pentru Frank51):

Nici mie nu-mi pasa ce crezi, hartiile se fac Dupa sentimente si nu sentimentele dupa hartii. Poti sa te stergi la fund cu un certificat de casatorie, nu el iti impune nici sentimentele nici fericirea

| Atlas33 a răspuns:

Te bagi intr-un joc periculos, dar in acelasi timp palpitant si frumos.Banuiesc ca si tie iti place femeia respectiva,deci va fi foarte simplu pentru voi in momentul in care veti gasi o modalitate sa fiti singuri,undeva,candva.S-ar putea ca ea sa nu-si lase barbatul,ci doar doreste o aventura,putin oxigen, putina viata., problema va la tine in momentul in care vei realiza ca nu ii vei putea vorbi, vedea sau avea si atunci, vor apare simptomele..agitatie,neliniste,nerabdare. Depinde acum cum vei reusi tu sa percepi,sa triesti si sa dezvolti aceasta posibila idila. Oricum,bune sau rele,lucrurile ce se vor intampla, pana la urma va fi frumos dar si trist. Apropri-o, sustinei privirea, atinge-o., asta va fi scanteia ce va aprinde un foc mistuitor.

| Xanor a răspuns:

Ignoro am patit si eu