| anonim_4396 a întrebat:

Bunahappy. cum sterg un album dupa facebook care s`a creeat singur si cand dau click pe poza de profil imi zc ca nu am nici-o poza si daca dau la albume imi arata toate pozele si imi arata si albumul acela care este gol. fundahappy

Răspuns Câştigător
| k1nk1 a răspuns:

Dai la edit album si apare acolo delete sau edit si dai delete:p

5 răspunsuri:
| Andreea201012 a răspuns:

Pai scrie acolo sterge folderu chiar in el scrie funditalove struck

| Princess_6302 a răspuns:

Nu. nu arata absolut nimic in el.

| Princess_6302 a răspuns:

laughing wow. unde era "inteleigentul". apropo nu ma intereseaza parerea ta Kronstadt.

| Princess_6302 a răspuns:

Inteligentul*. de atatea emotiirolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Persoanele agramate nu pot sterge albume!