| anonim_4396 a întrebat:

Buna D/S! Am o nelamurire:

Mai o luna si implinesc 15 ani si nu am sănii mari.Adica sunt cam mici si nu mi se pare normal de oarece altele la varsta mea au ditamai țâțele.

Cam pe la ce vârsta o sa le am mari? Sau o sa le am mari vreodata?

Funda! big grin

Răspuns Câştigător
| Piㄨㄨy a răspuns:

Hey,ai abia 15 ani:*. Sanii ne cresc pana pe la 18-19 ani dar acum depinde de la fata la fata. Unele fete au sanii mai mici, dar au o silueta de invidiat sau picioare frumoase sau fundul misto sau pur si simplu sunt frumoase. Marimea sanilor nu conteaza asa de mult.happy

Apropo...cu cat sanii sunt mai mari, cu atat se lasa mai mult dupa ce iti incepi viata sexuala. Si niste sani mici si fermi sunt de 1000 de ori mai buni decat niste sani mari si groaznic de lasatzi:-s.

Sper ca te-am ajutat>big grin

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca le ai cam mici nu trebuie sa te sperii si nu vor creste mari ci raman asa.

Răspuns utilizator avertizat
| SkittlesNuMaiTrecePeAici a răspuns:

Buna
Pai la varsta ta inca esti la pubertate.Ce-ti zic eu este sa te ingrasi un pic,pentru ca mama imi zicea ca fetele "mai plinute" au sanii mari laughing.

Acum nu-ti zic sa te ingrasi la greu, dar daca vrei sa-ti creasca sanii, atunci ar merge asta.

Sper ca te-am ajutat happy

| Trefla a răspuns:

Fetele cu țâțele mici sunt mai frumoasewinking

| Andu96 a răspuns:

Dupa cum ai spus si tu:"altele". Dar asta nu inseamna ca toate! Multe fete nu se lauda cu asta! Nu va mai bateti atata capul cu lucruri d-astea pentru ca numai idiotii se uita numai la corp...intr-adevar primul lucru ne uitam, baieti fiind, sunt sanii(stiu din experientablushing), dar odata ce ajungi sa cunosti o fata, sau pe oricine indiferent de sex, lasi deoparte unele lucruri. Sper ca raspunsul meu te-a ajutat...macar un picbig grin

| Fafy a răspuns:

Pai nu prea mai cresc mult straight faceele vor mai creste putin pe la 20 si ceva de ani si dupa ce nasti...din pacate va trebui sa te obisnuiesti cu ideea...nu poti sa faci nimic din pacatesad

| LoReDaNa_2201 a răspuns:

Buna. nu trebuie sa iti faci problene in privinta asta. Te dezvolti pana la 18 ani happy Sh sani din cate stiu cresc mai repede o data cu menstruatiahee hee

| Walkingonadream a răspuns:

O Doamne.pai depinde de mostenirea genetica. daca fetele din familia ta au sanii mari s-ar putea sa-ti cresca si tie in urmatorii ani, dar, nu e obligatoriu. S-ar putea sa nu-ti mai cresca deloc, sa ramana asa... poate nu ai observat dar nu toate femeile au sanii mari...