| anonim_4396 a întrebat:

Buna big hug Uitati. Ce ati face daca v-ar placea de un baiat pe care nu l-ati vazut niciodata dar ati vorbit pe Fb. Dar cel mai bun prieten al lui [ sau cea mai buna prietena ] este un dusman/o dusmanca de-al vostru, si ati aflat din mai multe surse ca va place? Ce credeti? Ca acel baiat e dusmanul / dusmanca voastra sau e chiar el? Funda :*

4 răspunsuri:
| AllyutSsa a răspuns:

Singurul mod de a afla este sa te intalnesti cu el "live" nu doar sa vb pe fb, asa nu ai de unde sa stii tongue
Dar trebuie sa iei in calcul ca acea persoana ar putea sa se dea drept acel baiat doar pentru a te face sa suferi sad
Va trebui sa fi foarte atenta, dar pana la urma vei afla adevarul printr-un mod sau altul asa ca fi optimista happy
Vb cu el si spune-i sa va intalniti si asa vei fi convinsa.
Succes :*

| AdriiAnna a răspuns (pentru AllyutSsa):

Multumesc :*

| AllyutSsa a răspuns (pentru AdriiAnna):

Cu placere si sper ca ti-am fost de ajutor >big grin

| cristi62 a răspuns (pentru AllyutSsa):

Asta a fost asa genlaughing da mi funditalaughing