| lavi94 a întrebat:

Bunabig grin Vreau sa imi dati niste sfaturi.In ce sa ma imbrac la balul bobocilor mai bine?(sunt clasa 10a)
O rochita scurta cu pantofi cu toc, pantaloni lungi negri cu un maieu/bluza si tocuri sau pantaloni albi scurti si maieu/bluza si tocuribig grin?
Multumesc mult pentru cei care ma >ajutatibig grin

2 răspunsuri:
| allyssa a răspuns:

Normal ca vei arata mai bine in rochita

| Patryciuka a răspuns:

Eu cred ca rochita scurta cu pantofi cu toc ar merge cel mai bine pana la urma e un bal, dar depinde de tine si poate de cum e vremea, dar tot cred ca rochita ar arata cel mai bine.