| mariaioana72 a întrebat:

Buna, daca am facut sex protejat iar la sfarsit am facut fara timp de 1-2 minute, nu a ejaculat in mine, la 20 de ore am luat pastila de a 2 a zi(escapelle) pot ramane insarcinata?
Nu am avut sangerari inca, mici dureri de burta zilnic si batai in burta.
Ma stresez f tare

Răspuns Câştigător
| mastadont a răspuns:

Te stresezi degeaba, dacă ai luat pastila de a doua zi e imposibil să mai rămâi însărcinată. Dacă nu a ejaculat nici nu prea era nevoie de acea pastilă, însă e decizia ta.

5 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

In situatia prezentata de tine nu poti sa ramai gravida.

| Werrich a răspuns:

De 3 luni pui aceeași întrebare, troll.

| Teo29 a răspuns:

Faceti-o doar protejat pe viitor

Răspuns utilizator avertizat
| mariaioana72 explică:

Orice raspuns e bine venit