| pitikaaa a întrebat:

Buna!
Daca am la camera foto cablu de date trebuie doar sa bag mufa de la cablu la unitate si cealalta mufa la aparatul foto si pot transfera imaginile de pe aparat pe calculator sau mai trebuie sa fac ceva?
Plss help melove struck
Dau funda:*!

2 răspunsuri:
| Acvila a răspuns:

Bagi cablul in aparatul foto, apoi in unitate, iar mai apoi aprinzi camera.Iti apar pe desktop o serie de optiuni, dar mai usor e sa intri in My computer si dai deschidere camera foto. Apoi faci ce vrei cu pozele.happy

| Girl_5668 a răspuns:

Pai deschizi aparatul acolo la poze apoi bagi mufele si asteptzi sa-ti apara pe ecran sau intri in my computer.Si apoi e simplu sa dai click pe copiere sau stii tu ce. Funda.