| Paulaaaa1997 a întrebat:

Daca intr-un cuplu o singura persoana isi doreste sa oficializeze relatia si posteaza fotografii impreuna pe retelele de socializare, credeti ca cealalta persoana e posibil sa iubeasca mai putin sau pur si simplu o face fiindca isi doreste sa-si pastreze privata viata personala?

4 răspunsuri:
| bustamante a răspuns:

Sunt două variante. Una este o persoană introvertită sau doi se va termina curând relația. Ceea ce îți va da de muncă sa ștergi pozele făcute cu atâta trudă!

| ania a răspuns:

Cel mai probabl iubește mai puțin și nu e hotărtă să se dedice unei singure persoane pentru toată viața și să renunțe la alte variante,

| Violleta2022 a răspuns:

Cel mai probabil nu iubeste in aceeasi masura si nu doreste un viitor cu persoana care ii pune pozele pe FB.
Chestia cu pastratul vietii private, este de fapt un paravan (scuza) ca el sa se arate "singur si disponibil" pe relatiile de socilizare, in caz ca pica ceva.
Un barbat serios, care iubeste cu adevarat fata aia, nu ar refuza niciodata sa-si puna macar 1 poza cu iubita, pe profilul lui.

| Fabyana307 a răspuns:

Nu înseamnă ca cealalta persoana iubeste mai puțin, ci ca nu rezolva nimic postând peste tot relația, lumea nu face decat sa critice, si e mai bine sa va pastrati relatia doar pentru voi. Oricum cunoscuți va vor vedea pe strada, si de la o persoana la alta oricum se afla.