| iriss7452 a întrebat:

Buna, daca iubitul meu s-a jucat cu pennisul pe vaginul meu (amandoi eram dezbracati) pot ramane insarcinata?

13 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Da, si vei naște un cactus ca pe tine te cheamă iriss

| Violleta2022 a răspuns:

Sigur ca poti ramane gravida, daca tu erai in perioaad fertila si daca el avusese on ejaculare in prealabil, avand sperma pe teava care s-ar fi putut scurge in vagin.

| Emilian65 a răspuns:

Daca doar v-ati jucat si nu a ejaculat in tine, nu poti sa fii gravida.

| Sofer a răspuns:

Nu.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Total exclus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Iți doresc tripleți!

| Paul754880338 a răspuns:

Ma intreb, urmarind evolutia acestei "dileme" cum va arata ea peste 5ani. Intrebarea atunci ar putea fi "m-am uita la un tip in metrou, as putea fi insarcinata, mentionez ca era pe 15 august "

| PaulCos a răspuns:

Nu, daca stii sa joci X si 0 si daca demonstrezi ca ai capacitatea de a citi, invata si pune in practica bagajul de informatii adunate pentru a caistiga 2 din 3 partide. Apoi, poti sa te extinzi putin si poti citi si capitolul ala referitor la reproductie din manualul (stii ce-i ala, nu?!)de anatomie umana.

| Sfatuitorul2008 a răspuns:

Nup

| bobozz a răspuns:

Meam nu cred ca ai facut asta smr eu

| Mimi24 a răspuns:

NU

| eusuntsomeone a răspuns:

Nu pentru ca nu a ejaculat