| 123456789101 a întrebat:

Buna. Daca iubitului meu care purta lenjerie si pantaloni de trening, i-am pus mana pe penis si acesta se "udase" dar nu foarte tare si palma mea era putin udă, se simtea de parca ar fi transpirata, dar eu am ajuns acasa in jur de 45 de minute si mana mea era uscata si am atins cu ea putin vaginul, fara sa ma spal pe maini este posibil sa raman insarcinata? Mentionez ca am proape 19 ani

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca mana ta se simtea transpirata dupa ce l-ai mangaiat la penis, nu se simtea si alunecoasa? Ai mers cu mana murdara pana acasa? Covidul este nimic pe langa astia voi astia „destepti" ca tine. Daca ai mers cu autobuz, tramvai, de ce bara te-ai tinut? Ca sa stiu sa nu ma urc in el. Multa minte iti mai trebuie.

| siriusblack98 a răspuns:

Bă voi ăștia care puneți astfel de întrebări chiar aveți drept de vot sau sunteți încarcerați într-un ospiciu și ați reușit cine știe cum să puneți mâna pe un telefon?

| MeisterSchnitzel a răspuns:

Nu! Absolut deloc! Poți sta liniștită. Pentru a rămâne însărcinată e nevoie ca spermatozoidul să întâlnească ovulul (care apare cu 14 zile înainte de ultima zi de menstruație). Dacă ai pus puțin mâna acolo nu face nimic (mai ales pentru că e posibil ca acel lichid să nu fie ce crezi tu).

| vaajjjjj a răspuns:

Sinucidete