| Jack99 a întrebat:

Daca nu am mai vorbit cu o fata de 3 zile pe Facebook, mai are rost sa ii scriu? Daca da, cum sa deschid conversatia, ce idei aveti?

4 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

E pierdere de timp dacă nu ajungi sa ieși la o întâlnire cu ea. Ce atâta așteptare sa fie băgate în seama. Eu ma cunosc cu cineva de aproape un an și ea niciodată nu îmi scrie. Dacă e atrasa de tine ar trebui sa îți dea mesaj.

| ancaval a răspuns:

Dacă ți drag de ea, și crezi că și ei de tine, atunci DA! Bagă-te! Fii direct, spune ce simți, fii tu!

| Anonima163333 a răspuns:

Mai are rost, cum sa nu. Fetele mereu asteapta sa le scrie baietii primele, crede-ma.
Scrie-i clasicul "buna/salut/sall/hey", urmat tot de cunoscutul "ce faci?/cum mai esti?/cf".

| LilCagulaCristi a răspuns:

Scrie i "ceaw fha viata mea kf", crede ma, vei face sex cu ea in mai putin de 2 minute