| Jack99 a întrebat:

Daca o fata iti zambeste mereu cand te vede si cand o saluti, inseamna ca te place si se simte atrasa de tine?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Aia e dornica sa te calareasca, intreab-o daca vrea cremvust cu lichior dulce sau palinca, cine stie poate are fetish cu alcool pe madular

| Violleta2022 a răspuns:

Da, inseamna ca te place.

| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil. Posibil. Insa NU si obligatoriu. Poate fi doar politicoasa, amabila si bine educata. O opresti si o intrebi si ai rezolvat dilema. Curaj. Bafta!

| Iote a răspuns:

Posibil. Dar e posibil sa fie doar amabila. Mai ales ca a raspunde la salut, e absolut obligatoriu. Insa fetele din ziua de azi reactioneaza urat daca nu le place cineva.

| MădăAlle a răspuns:

Mno poate zâmbi la fel și la alți 10 băieți laughing)