| onetwothree a întrebat:

dau funda. As avea nevoie de sfatul vostru. Ma simt trista si nu stiu cum sa fac sa ma simt mai bine. Azi am aflat ca nu am fost admisa la facultate in cluj, la psihologie. As mai avea o sansa, la biologie, dar imi este cam teama. O alta problema e iubitul meu. El a fost plecat o saptamana si ceva afara din oras, si ne-am vazut abia ieri si azi putin. Maine pleaca din nou pentru cateva zile. Chiar am nevoie de el sa stea cu mine, sa ma tina in brate (stiu ca suna egoist). Nu i-am spus ca ma simt trista din cauza asta, fiindca nu vreau sa il stresez si cu problemele mele. Stiu ca are si el alte probleme si e stresat. Si chiar il inteleg ca trebuie sa plece. Macar daca prietenele mele ar fi libere zilele astea, dar sunt ocupate cu admiterea/servici. Va mutumesc. O zi buna!

Răspuns Câştigător
| DeatHPupp3t a răspuns:

Bine...cu facultatea:nu iti fie frica. pregateste-te pune-ti gandurile in ordine si va fi okhappy
cu iubitul tau:nu-i spune ca vrei sa ramana cu tine pentru ca probabil asta va face. daca vrei vorbeste cu el la telefon mai mult, si strange tare la pieptul un cadou(dinplus sau mai moale) primit de la el. asculta melodiile voastre preferate si gaseste-ti diverse preocupari(chiar si neimportante) pentru a uita.
cu prietenele tale:vei sta si cu ele dar peste cateva zilehappy
oricum succes si sper sa fii mai bine>big grin

| onetwothree explică (pentru DeatHPupp3t):

Multumesc mult pentru sfaturi big grin

| DeatHPupp3t a răspuns (pentru onetwothree):

Nu ai pentru cehappy