| Anonim_7591 a întrebat:

Buna dau funda si vot pentru cel care ma ajuta si scuze de categorie. Cum pot afla daca am vre un Keylogger in calculator? dar nu cu anti-virusi eu deja am anti-virus si cand dau "Scan" nu imi gaseste nici un virus. Keylogger-ul apare ca virus sau e mai greu de depistat? si daca e mai greu cum il depistez fara sa imi schimb anti-virusul? pls.msanticipat

Răspuns Câştigător
| utilizatorull a răspuns:

Buna poti folosi TaskManager sau exista programe gen "KillProcess" ce iti pot spune ce programe ruleaza pe pc-ul tau
multe programe de spy se ascund de taskmanager