| lorta a întrebat:

Dau funda +vot! Imi puteti spune cateva caracteristici despre baiateii in zodia sagetator? Precizez ca sunt in zodia fecioara

8 răspunsuri:
| crisxd a răspuns:

Da nu ai google? Sau esti cretina?

| anonim_4396 a răspuns (pentru crisxd):

Poate pe google nu gaseste si sa stii ca pot sa te raportez si sa zbori de pe site daca ai mai mult de 5 raportari.

| crisxd a răspuns (pentru anonim_4396):

CUM SA NU GASESTI PE GOOGLE? Nu ma ameninta pe mine ca imi dai report laughing ca site-ul asta e un **** cu sarmani sub 16 ani, peste 80%.

| anonim_4396 a răspuns (pentru crisxd):

Dacă este o cretină,de ce mai răspunzi? să te bagi în seamă? văd că eşti nou şi nu prea ştii cum merg lucrurile pe aici, du-te la TPU wiki şi dacă citeşti acolo râyi singur de tine, dacă ştii să citeştii laughing

| crisxd a răspuns (pentru anonim_4396):

Râyi? Romaneste, te rog! happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru crisxd):

Vai dragă, faci pe prostul(chiar ești)dacă vrei să știi când ai tastatura pe română(ca mine)în loc de y e z da nu te duce mintea laughing

| crisxd a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai corecteaza-te fai fato laughing

| andreeakb a răspuns:

Cand pui aceste doua persoane alaturi, vei avea stiluri diferite de exprimare de sine. Stim ca natura pamanteasca a Fecioarei s-ar putea sa nu se potriveasca naturii de foc a Sagetatorului din multe puncte de vedere. Aceasta pereche ar putea sa nu fie atrasa prea des, desi exista viata si optimism cand relationeaza unul cu celalalt.

Veti descoperi atunci cand discutati unele probleme ca poate aparea o experienta placuta, distractiva, incantatoare care are loc. Idei multe exista in aceasta combinatie. Sagetatorul este deschis, onest si gaseste umor in fiecare experienta. Fecioara poate sa se incrunte, sa se agite, sa se ingrijoreze in timp ce Sagetatorul face tot posibilul in orice situatie. Ambele sunt semne mutabile si se pot adapta usor la situatii schimbatoare. Oricum, Fecioara este preocupata de ceea ce face lucrurile ticaite, in timp ce Sagetatorul aplica filosofia si umorul pentru a intelege de ce au loc sau de ce nu au loc unele evenimente.

Fecioara va admira abilitatea de motivare a Sagetatorului, deoarece trebuie ca lucrurile sa para rationale pentru Fecioara. Sagetatorul o poate face pe Fecioara sa zambeasca si admira specificitatea acesteia, fiind impresionat de inteligenta ei. Ambii au o natura nervoasa si manevreaza agitatia in moduri diferite.

Aici difera cei doi: intr-o zi insorita il veti gasi pe Sagetator pe afara bucurandu-se de natura, ceea ce pare sa-l reincarce. Nu si Fecioara care citeste o carte sau face curatenie prin casa.

Sagetatorul trebuie sa ii reaminteasca Fecioarei sa nu il mai critice. Sagetatorul va avea mai mult noroc cu o Fecioara o data ce se concentreaza pe implinirea promisiunilor ei optimiste, deoarece el tinde sa promita mai mult decat poate infaptui.

SAGETATOR: Sincer, direct, plin de umor, nelinistit
FECIOARA: Meticulos, critic, exact, orientat spre servicii

Atractii Romantice:
Sagetator: Berbec si Gemeni
Fecioara: Pesti si Capricorn
fundaaaaa? te rog:X