| anonim_4396 a întrebat:

De cand ma stiu eu am ca un fel de formatiune carnoasa de cam 1cm poate 2 deasupra anusului. Am crezut ca e feva normal, ca toata lumea are. E motiv de ingrijoare? Nu ma doare si a fost acolo toata viata din ce stiu eu

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Un raspuns corect cu privire la natura respectivei excrescente amintite, o vei primi probabil de la medicul ginecolog care iti va efectua prima consultatie ginecologica in cadrul careia in afara aparatului genital iti va inspecta intreaga zona atat pelviana cat si cea anala. Deorece nu te deranjeaza cu nimic existenta ei nu ar trebui sa-ti provoace nici un motiv de ingrijorare. Multa sanatate!

| cyupaku a răspuns:

Practici sex anal?

Răspuns utilizator avertizat