| Jorgibusn029 a întrebat:

Bună
De câteva zile iubita mea are o alergie la sperma,mâncărimi pe tot corpul. Dupa ce ejaculez în ea o mănâncă tot corpul mâinile, picioarele?
De ce se intampla asta?
Credeți că alergia la sperma o poate împiedica sa facă copii?
Aștept raspun dau funda.

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Salut! Prietena ta are o mincarime o alergie la sperma datorita proteinei care o contine sperma, face ti sex numai cu prezervativ deoarece de aceea îi apar ei mincarimi pe tot corpul, si ea trebuie sa consume, zinc seleniu vitamina C ca sa dezvolte anticorpi care sa o protejeze de astfel de alergii, mai poate bea ceai din cozi de cirese, ce varsta are prietena ta dar tu? Sex face ti fara prezervativ sau cu prezervativ? Ar fi bine sa o consulte un medic alergolog deoarece trebuie stabilit clar tipul de tratament care i se va potrivi ei.

| AnotherGirl a răspuns:

Hello! Există, într-adevăr, persoane care au sau dezvoltă în timp alergie la spermă. Cel mai bun răspuns îl veți primi de la un medic.

| Wr3nch a răspuns:

Mergeti la alergolog si afllati de la ce e exact.