| anonim_4396 a întrebat:

De ce ar sta un baiat cu o fata? numai ca sa se culce cu ea?

Adica am un prieten care spune ca vrea sa fie cu mine (el este un baiat foarte atragator si toate fetele sunt in jurul lui dorind o relatie cu el) dar atunci cand nu vorbeste/este cu mine le cere fetelor sa se intalneasca cu el. S-ar intalni cu ele doar ca sa se culce cu ele sau ar vrea o relatie cu mine doar ca sa se culce cu mine?

Mentionez ca a incercat de mai multe ori sa ma dezvirgineze (eu sunt virgina) dar cand incerca sa mi-o "bage" il respingeam. intr-o seara cand ne-am intalnit a incercat din nou dar eu l-am refuzat, a fost putin cam suparat ca l-am refuzat spunandu-mi ca daca ma culc cu altul ma omoara(cu omoratul a fost spusa in gluma)
Deci el se mai intalneste cu altele sa se culce cu ele sau vrea o relatie cu mine pentru a se culca cu mine?
Multumesc celor care mi-au citit "romanul" si au raspuns

12 răspunsuri:
| didiDia a răspuns:

Nu stiu 100% ce vrea, dar omul asta sigur nu e serios pentru ca daca ar fi serios:
1. nu s-ar intalni si cu alte fete
2. nu ar incerca cu tot dinadinsul sa te dezvirgineze atat de repede
Te sfatuiesc sa-l lasi in pace si sa-ti indrepti atentia spre altul serios. (nu ma intereseaza ca tipul actual e atragator; mai exista si alti tipi atragatori, dar care sunt seriosi si cu intentii bune, nu ca asta) In plus, ce vorba e aia ca te omoara daca te culci cu altul? Fereste-te de asa baiat.

| DeeaMarry a răspuns:

Stai putin... Sa inteleg ca voi nu sunteti inca impreuna, dar el a incercat de mai multe ori sa te dezvirgineze?! :O Heaven help us!
Si le cere fetelor sa se intalneasca cu el, iar tu stii asta. Si iti spune ca daca te culci cu altul te "omoara".
Si inca mai vorbesti cu el?!:O
Dumnezeule, inceteaza orice legatura cu individul asta cat mai repede!

| papusika97 a răspuns:

Ignora-l un timp sa vezi ce face daca vine la tine te cauta disperat te place dar nu ceda nu iti da virginitatea pentru niste cuvinte ca nu merita o sa iti para rau si eu sunt intr-o situatie asemanatoare si nu cedez ignora-l si apoi daca te intreaba ce ai spune-i sa mearga la celelalte nu il mai baga in seama si poti sa ii zici daca vrei o relatie cu mine atunci termina cu celelalte si fi dor cu mine nu umbla dupa mai multe daca te vrea intelege daca nu nu

| SteauaROsie a răspuns:

Mentionez ca a incercat de mai multe ori sa ma dezvirgineze (eu sunt virgina) dar cand incerca sa mi-o "bage" il respingeam

rolling on the floor))
rolling on the floor)
rolling on the floor)))

draga tu nu vezi ca e ceva neinregura la ce scrii tu aici

cica:"dar cand incerca sa mi o bage il respingeam"

pai ce pana mea faci

prima data ii zici baiatului ca vrei sa faci sex cu el

va dezbracati si apoi ii zici ca nu mai vrei

cred ca ai ceva la cap fata mea

sa stii ca nu se face asa

cel putin asta e o bataie de joc
fata de baiat

| minrest a răspuns (pentru SteauaROsie):

Mai salbaticule, oamenii nu se desbraca doar ca sa aiba sex complet; se mangaie si se saruta dezbracati.

| Bianca1001Bia a răspuns:

Eu zic sa il lasi in pace. acest baiat urmareste doar sa ti-o traga crede-ma ca si eu am trait acelasi lucru un tip a stat cu mine spunandu-mi mereu ca vrea sa fie primul, bineinteles ca nu am aceptat dar ai grija sa nu se ajunga prea departe baftawinking

| gygeana a răspuns:

Probabil el stie ca este un tip atragator de aceea cauta sa se intalneasca si cu alte fete si pe tine te tine de bunaahappy. Tu fiind virgina si faptul cu daca te culci cu altu inaintea lu denota faptul ca vrea sa iti fie primul barbat din viata. Daca tot esti virgina parerea mea este sa incerci sa e rupi de el si sa gasesti un alt baiat care sa te faca sa te simti speciala si care sa te dezvirgineze numai atunci cand simti tu asta.Gandeshtete k primul barbat din viata ta nu o sa il uiti niciodata la fel cum este cu prima iubire a ta.Ai grija ce faci si nu te lsa inshelata de aparentehappy Succes in continuare:*

| TheWorstNightmare a răspuns:

Cati ani ai?

| blink50 a răspuns:

Parerea mea e sa il lasi in treaba lui.din cate spui tu aici e un baiat de o noapte si atat. Daca te vei culca cu el probabil va rupe legatura cu tine asa usor dar sigur.parerea mea este sa in lasi cu fete lui
Mult noroc!

| monykutza a răspuns:

Nu stiu ce sa mai cred... faza este ca nu eu il caut ci el ma cauta celelalte fete se baga singure in seama el doar continua ce incep ele

| Lunia a răspuns:

Si eu am fost in aceeasi situatie cu prietenul meu.Incerca sa ma convinga sa ma culc cu el, dar l-am tot refuzat si i-am zis ca o sa o facem cand sunt pregatita dar nu a inteles sad si el a incercat sa se intalneasca cu alte fete(pe la spatele meu). apoi l-am parasit sad si am aflat ca de fapt el sta cu fetele doar sa se culce cu ele ( nu vrea nimic serios ). Sunt fericita ca "m-am pastrat "... daca o faceam as fi suferit enorm(si asa mi-am pierdut putin din incredere)
Gandeste-te daca te merita sau nu

| ale18a a răspuns:

Nu prea te merita baiatu asta. Ar fi ok daca ar mere la altele sa se goleasca. Ca totusi este baiat. Dar atata timp cat tu nu simnti chestiile astea si ii cu tine din dragoste. Un baiat care te iubeste cu adevarat nu iti cere sau nu incearca. Te asteapta pana cand crezi tu ca ii mai bine. Poate ca o zis ca te omaoara daca te culci cu altu ca nu vrea sa fie altu in viata ta. Nu merita sa iti distrugi copilaria, viata ca sa il faci fericit pe el sau sa te simnti bine jumate de ora. Daca te iubes nici nu se gandea la chestia asta. Parerea mea ii sa-l lasi in pace. Si nu uita ca anii de fecioara sunt mai putini ca anii de femeie. Eu am 15 ani si sunt virgina. si nu ma gandesc la chestia asta pana cand nu sunt convinsa ca iubesc si sunt iubita. eu la toti le zic ca la mine intre craci nu intra oricine! Ai grija ce faci, sa nu ai incredere in oricine. sti cum ii DRAGA, DRAGA PAN-TI-O BAGA! nu-i de tine. succes:*