| Emiliaemy1992 a întrebat:

De ce dau contre cand fac dragoste?

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Asta ar trebui sa te intrebi singura, ca noi nu stim de ce faci tu ceea ce faci, cand faci dragoste.
Sincer, habar nu am la ce spui tu "contre"!
Sunt cumva basini?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ca să intre până la oase.

| Sofer a răspuns:

Cum dai contre?

| SG1995 a răspuns (pentru Sofer):

Contrele sunt atunci când faci sex în timp ce tu i-o tragi tipei, tipa se bagă că în tine.

| SG1995 a răspuns:

Simplu pentru că îți place, vrei să simți penisul cât mai deep.

| mastadont a răspuns:

Dacă te referi la faptul că dai și tu din fund atunci când partenerul te penetrează atunci e ceva normal și de dorit. Mie nu mi-ar place să fac sex cu una care nu dă din fund, ar fi ca și cum aș face-o cu una de cauciuc. Am întâlnit și proaste care stăteau ca vacile și mă lăsau să fac tot ce vreau eu fără să aibă nici o reacție, dar le-am dat repede papucii.

| saresipiper a răspuns (pentru mastadont):

Bine ai facut, erau oricum plictisite de tine (asta reiese)

| mastadont a răspuns (pentru saresipiper):

Tot ce se poate. Oricum, și eu m-am plictisit repede de ele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica pumni? Sau bășinilaughing