| Gasy a întrebat:

Buna de ce mi se vede penisul prin pantaloni dar doar cand port pantaloni de trening la ora de sport si colegii rad de mine cum fac sa nu se mai vada mai bine zis am 13 ani si are o lungime de 14.5cm in erectie repede plz

Edit:ei se rad de mine pe motic ca cica mi a intrat in erectie dar nu e asa.

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Nimic lasa asa e bine daca zici ca fac misto sti ce sa faci? sa iti dai jos pantalonii sa o vada si sa numai rada ca prostii si daca te spune profesorului/profesoarei ii spui de ce ai facut asa chiar daca te spune parintilor! invatare de minte pentru prosti ca ei!

12 răspunsuri:
| Gabriel1 a răspuns:

Nu,nu intelegeti.El de fapt a vrut sa se dea putin mare, eventual sa intrebe daca "e bine" sa fie atathee hee ma astept ca acum sa posteze o intrebare din asta...

| Gasy explică (pentru Gabriel1):

NU am vrut sa ma dau mare si eu vb serios daca tot vrei sa stii asa ca.

Răspuns utilizator avertizat
| Azµre a răspuns:

A si inca ceva numai prostii si curvele stau sa se uite la **** altuia!

| Gasy explică (pentru Azµre):

Deci maine la sport daca mai imi zice unu asta ii zic ca e GAY si ca vrea sa mi o suga si daca zice una ii zic ca ii obsedata si vrea neaparat sa o...

| Azµre a răspuns (pentru Gasy):

Nu mosule pur si simplu le spui numai prostii se uita la **** altora serois acu nu e motiv de cearta sau de misto pe tema asta thinking eu iti spun ce as face adica e o prostie sa rada de tine de chestia asta thinking

| Gasy explică (pentru Azµre):

Dar sunt batuti in cap si eu nu ii mai suport dar au si pretenti sa le dau temele nu le mai dau nicio tema la nici unu cica daca imi dai tema numai ma rad de tine dar de de fapt o face si degeaba ii zic la diriga pentru ca zice ca nu ii pasa

| Azµre a răspuns (pentru Gasy):

Nu frate lasa prostii in pace nu le mai face nimic si daca mai fac mult misto de tine faci cum ti-am zis! intre timp zile parintilor chiar daca iti zic astia ca esti sifon sau ceva zii si profesorului si ii spui nu rezolvati situatia eu fac asa! le dai peste bot

| Gasy explică (pentru Azµre):

Ok am inteles iti mulrumesc foarte mult si nu imi pasa mie ca ma ei pe mine sifon oricum iti multumesc

| Azµre a răspuns (pentru Gasy):

N-ai pentru ce happy

Răspuns utilizator avertizat
| axxys a răspuns:

Mai taie din el, da-l dreaku!