| VrRos71 a întrebat:

Buna
De ce nici o fată nu îmi răspunde la mesaje? : ) nu vreau o relație, dar parca simt și eu nevoia să vorbesc și cu o fată. Credeți că mă arunc eu la fete prea frumoase sau mai mari la varsta decât mine? Dati-mi și niște idei pentru o conversație cu o fata ca sa ii stârnească atenția puțin, nu știu.

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ca nu ne plac disperati și obsedați sexual

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i asa (in mesaj): Am castigat la Loto!

| TheStrategist a răspuns:

Probabil pentru că insiști prea mult, iar fetelor nu le place să le stresezi cu prea multe mesaje. De obicei nu e bine dacă îți pasă prea mult, o să-și bată joc de tine dacă o tratezi ca pe o regină.

| Cheo0S a răspuns:

Nu e vorba de frumusete / sau modul Tau de abordare ca e plin instagramul de uratanii care au prea multi lingai si de aia nu raspund la mesaje.
Pur si simplu vorbeste cu fete la job sau in alta parte, sa dai pe net de fete calumea dar si sa-i placa si ei de tine e ca si cum ai cauta un diamant printre pietre. 0 sanse. Ori foarte minime.

| Cehoslovacia a răspuns:

Stai ma ca nu inteleg, tie nu iti raspunde o fata la buna sau ce taci si vrei idei sa formezi o conversatie sa starneasca atentie?
nu prietene, discutam despre fizicul pe care-l ai, daca esti urat iti dai seama da n-o sa emani interes, indiferent de subiectul pe care o sa il abordezi.

| Mivelyn a răspuns:

Esti prea insistent! Simte nevoia sa vorbesti cu tine prima data. Sa iti studiezi actiunile, ridica'te pe planul tau profesional, atrage femeile spre tine fiind un macho. In ziua de azi nimeni nu are chef de conversatie.

| YorickRosto a răspuns:

Buna.
Niciodata sa nu fi insistent. Daca stresezi o fata cu 1000 de mesaje, ele nu o sa iti raspunda, ba din contra, o sa se simta repulsate de tine. Conversatiile nu trebuie sa fie robotizate, nu poti sa folosesti un text tip standard pentru toate fetele, cel mai bun sfat este ca tu sa fii tu! Pana la urma o sa gasesti o fata, dar cel mai probabil nu in mediul online. Cel mai simplu este sa cunosti pe cineva face2face si apoi sa continui conversatie in online, pentru ca ai avea deja o baza de plecare si o sa poti sa scapi de conversatii inutile precum "ce faci?" sau "cum mai esti?".
Incearca sa te focusezi mai mult pe tine si cu cat tu o sa devii o persoana care emana o anumita charisma si bunatate, asa o sa vina si fetele la tine. Cu cat esti mai impacat cu tine ca om, cu atat o sa atragi fetele spre tine.
Succes!

| ManShaorman a răspuns:

Ii zici ca ai bemveu e 46 de la vericu cu sisteme de pe samp si ca folosesti titan gel la partile nevazute de ea