| VrRos51 a întrebat:

Bună. De ce o fată nu începe conversația cu un baiat chiar dacă ii place de el? Sau în cazuri extrem de rare o fată începe conversația cu un baiat. Care este motivul, fetelor?

18 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

O fata iti vb daca are interese fata de tine,iti ofera vaginul ei si profita de tine, ai vazut tu vreuna care sa iti trimite mesaj,rar se intampla, decat daca ai bani, popular sau esti frumos, observ ca o dai in idealism, crezi in rahaturi de astea, in viata asta e vb de sex si bani

| Anonimawsj07 a răspuns (pentru RAY):

Nu e adevarat, fetele sunt mai timide și de aceea așteaptă ca băiatul sa mesaj primul. O fata care te place și nu îți da mesaj sau nu îți spune e,, altceva". Dacă tu ai întâlnit numai fete de-alea nu înseamnă ca toate fetele șut așa. Imi pare rau de gândirea ta...

| RAY a răspuns (pentru Anonimawsj07):

Da,așa e, ai dreptate, nu trimit mesaje ca dau peste un preot catolic pedofil

| Anonimawsj07 a răspuns (pentru RAY):

Deci ești fata?

| RAY a răspuns (pentru Anonimawsj07):

Da

| Anonimawsj07 a răspuns (pentru RAY):

Mno, dacă tu ești numai după bani și sex, nu ne baga pe toate in aceeași oala

| RAY a răspuns (pentru Anonimawsj07):

Tu ai trimis vreodată un mesaj? Ce am scris rău? Dacă ești un tip frumos, primești, daca ai bani, dacă ești popular, interesul cuiva fata de cineva creste în funcție de ceea ce cauta Persoana respectiva, ce nu e adevărat?

| Anonimawsj07 a răspuns (pentru RAY):

N-am chef sa duc subiectul asta la infinit deci o lăsam cu zici tu

| RAY a răspuns (pentru Anonimawsj07):

De acord cu tine, nu are rost sa mai minti

| Mosotti a răspuns (pentru Anonimawsj07):

Daca te place una mult, nu rezista sa nu-ti dea mesaj daca tu nu dai, isi va incerca norocul cumva.

| Violleta2022 a răspuns:

Pentru ca are toate sansele sa fie respinsa de baiat, sau sa ajunga baiata lui de joc.
Inca din timpuri starvechi, baiatul este cel care cucereste si tot el este cel care face primul pas, demostrand ca te place.
Cand tu, ca fata, sari pe el si face acest lucru, il dezamagesti si daca nu te place, atunci are motiv sa rada de tine, sau sa-si bata joc.

| Mosotti a răspuns:

Daca ii place de el incepe conversatia daca vede ca el nu mai incepe, ca are interesul sa fie cu el.

"Sau în cazuri extrem de rare o fată începe conversația cu un baiat", adica cu alte cuvinte spui ca extrem de rar se intampla ca o fata sa placa mult un baiat, in ziua de azi e posibil si asta cand multi arata neatractivi si poate nici nu stiu sa se comporte.

| Celcestietot a răspuns:

Pentru ca, chiar nu il place.

| Lukasssz a răspuns:

Inseamna ca nu ii place de tine, simplu.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt ploate, dă-le in colo, mi-e îmi trimiteau cereri de prietenie le acceptam cererea și apoi nu mai scriau nimiclaughing își ștergeam Facebook laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Își ștergeau*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Timiditate, nesiguranță de sine, teama de a nu cădea în ridicol, de a fi tratată cu aroganță sau inderefență, teama de a primi doar Seen.