| user608 a întrebat:

De ce toata lumea spune ca barbatii negri sunt mai buni la pat dar si duri?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pt ca au pul de cal de 40 - 50 cm, problema e ca put de fel asa e rasa lor si trebuie sa faca baie des

| RAY a răspuns:

Pentru ca eu iahve cand am facut negri am vrut sa enervez albi asa ca le-am dat sa aiba cat mai mare

| LPCTSTR a răspuns:

Discriminarea poate...

| Crackman a răspuns:

Pentru ca aia fac treaba ca maimutele, urla, sar pe pereti, etc

| Paul754880338 a răspuns:

Albii sunt probabil mai putin frustrati si au o mai mica nevoie de a se impresiona pe ei insusi si pe cei din jur, ca sa anihileze cumva marginalizarea la care au fost supusi multi ani in urma si care inca ii urmareste in prezent ( de aceia nu exista zvonuri despre albii in domeniul asta). Sunt si negri modesti asa cum sunt si albi guralivi. Deci, nu cred sa existe o regula care stabileste temperamentul, datele antropometrice si apetitul sexual in functie de culoarea pielii.

| Tataru_Ionut_2001 a răspuns:

Pentru ca au big pulanos

| Patronu1 a răspuns:

Asta e ca în bancu ala: Albii: știți ma de ce voi, negrii aveți palmele albe? Ca v-ați sprijinit de perete când v-a vopsit Dumniezo.
Negrii: da voi știți ma de ce sunteți voi negrii în cur? Ca v-am *** noi când încă era vopseaua proaspata