| Hela a întrebat:

Buna! De ce un barbat ar insista sa faca sex oral unei femei si in acelasi timp, ar accepta faptul ca ea nu vrea sa ii faca sex oral lui in conditiile in care nu au o relatie, ci sunt doar prieteni cu beneficii? E posibil sa fie o legatura sentimentala un motiv?

15 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Odata ce ai mentionat ca-i relatie cu beneficii, inseamna clar ca sentimentele sunt EXCLUSE.

| Goete a răspuns:

De ce sa nu faca? Si mie imi place sa fac si sa simt cum fata ajunge la orgasm

| Hela explică (pentru Goete):

Da. nu ma indoiesc. dar daca fata a vrut sa faca la un moment dat, el a insistat sa nu o faca stiind ca nu-i face placere

| Goete a răspuns (pentru Hela):

Tu vrei sa auzi ca are sentimente fata de tine.
Nu neaparat. Nici mie nu imi place ca fata sa faca ceva ce nu ii place, mai ales daca e atat de evident ca se si obsearva. Sau daca sunteti prieteni, e normal. Nu e egoist.

| Hela explică (pentru Goete):

Pfu rolling on the floor)

| Paul754880338 a răspuns:

Daca relatia a ajuns in punctul in care cei doi ( adulti fiind si la minte nu doar la trup ) consimt sa faca sex, atunci cei doi stiu ca acolo nu exista inferior sau superior, mai ales cu referire la sexul oral (cine face, cine nu, cine beneficiaza, cine nu ). Altfel este posibil orice in lipsa maturitatii, mai ales cand s-a ajuns in pat, unul matur si altul nu, sau ambii imaturi, care poarta de fapt o lupta pentru a-si imbogatii palmaresul cu inca un orgasm sau ejaculare provocat(a) de un sau o "pacalit(a)". Acolo nu e vorba de dezinvoltura si compatibilitate. E vorba de cine are "agenda cu reusite" mai incarcata.

| Mopmop a răspuns:

Nu este un lucru neobisnuit. Accepta sa faca pentru ca il excita si accepta ca femeia sa nu ii faca pentru ca intelege ca posibil ei nu ii place sa faca sex oral unui barbat. Nu e tragedie!
Marea majoritate totusi o fac si din nevoia de a satisface partenerul in modul asta asta pentru ca se considera a fi o dovada relativ suprema de dragoste.
Friends with benefits... multe relatii incep asa si se termina cu unul iubeste si celalat este iubit...

| Goete a răspuns (pentru Mopmop):

Wowww, vorbesti Engleza!

| Mopmop a răspuns (pentru Goete):

Vorbesc fluent 7 limbilaughing))

| Goete a răspuns (pentru Mopmop):

De asta le mai incurci happy

| Mopmop a răspuns (pentru Goete):

Da. Ai dreptate. happy

| Goete a răspuns (pentru Mopmop):

Eu vorbesc fluent 5. Dar mai am timp sa invat happy
Si de incurcat incurc cateodata cate un cuvant

Răspuns utilizator avertizat
| armand69 a răspuns:

Pentru ca il excita si se simte bine, simplu

| Stonehard a răspuns:

Simplu...pentru că îi place să ofere sex oral.