| anonim_4396 a întrebat:

De fiecare data cand il vad pe "el",oriunde l-as vedea,tremur,fara sa vreau si rosesc! Chiar si daca vorbeste cu mine,chiar daca il vad din intamplare,nu stiu,ma pierd, simt cum fierbe sangele in mine! De ce?

Răspuns Câştigător
| andreeamihele a răspuns:

Pentru ca il placi dar esti putin timida. Si eu am patit. Vei putea sa scapi de aceasta timiditate prin a petrece cat de mult timp cu el si cu timpul te vei obisnui si nu vei mai tremura sau rosi. La mine a mers. Funda? happy

| yourprincess a răspuns (pentru andreeamihele):

Dar are prietena acum! bineinteles, cand eram prin clasa a 6-a a vrut sa-i fiu prietena, dar el fiind cu 4 ani mai mare ca mine, am crezut ca ma ia in gluma, mai ales ca eram si prea mica pentru o relatie! si acum mai vorbeste cateodata cu mine, asa din intamplare si simt asa! crying((( L-am pierduuuuuutttttt! Iti multumesc oricum ca mi-ai raspuns... :*

| yourprincess a răspuns (pentru andreeamihele):

Dar nu am cum sa petrec timpul cu el, ca are prietena si termina si liceul, a vrut sa ne comb cand eram in clasa a 6-a, dar nu am vrut pentru ca am crezut ca nu tine la mine, si ca fiind prea mica, nah.......si mai vorbeste cateodata cu mine, si de fiecare data cand il vad mi se intampla asta! crying((( L-am pierduuuuutttt! crying((((

| andreeamihele a răspuns (pentru yourprincess):

In primul rand nu trebuie sa fii trista pentru ca l-ai pierdut. Baietii mai sunt. Si mai sunt multi si poate mai buni decat el. Esti asa pentru ca probabil e prima ta dragoste si nu vei uita niciodata faptul ca te-ai indragostit de el si te vei gandii mereu la cum ar fi fost sa fiti impreuna. Dar nu inceta sa speri ca si pentru tine exista o "jumatate". Fiecare persoana s-a nascut cu un suflet pereche.

| yourprincess a răspuns (pentru andreeamihele):

Mersi de sfaturile tale intelepte! ai dreptate :*

| andreeamihele a răspuns (pentru yourprincess):

Eu una, sper ca te-am ajutat. happy

| yourprincess a răspuns (pentru andreeamihele):

Desigur! imi place cum gandesti :*

| andreeamihele a răspuns (pentru yourprincess):

..si mie!

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Pentru ca il placi, nu-i exclus sa fi indragostita

| LonelyLoner92 a răspuns:

Te-ai indragostit deci.