| Lovepinkpupyou a întrebat:

De la ultimul contact sexual am o mancarime si o usturime usoara in zona intima, Cred ca m-am iritat de la prezervativ. Voi ce credeti?

9 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Da, este posibil de la prezervative.

| Sofer a răspuns:

Posibil de la prezervativ.

| Holiday a răspuns:

Posibil sa fi existat vreun fir de par sau ceva de genul asta pe prezervativ in timpul actului sexual. Se intampla si poate fi al naibii de neplacut dupa in sensul ca poate da o iritatie destul de urata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, este posibil să fii iritată din cauza prezervativului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai folosit prezervativ este exclusa varianta unei boli cu transmitere sexuala, deci e posibil sa nu fii fost destul de lubrefiata la inceput si sa te fii iritat, sau sa fie de la prezervativ, poate ai o mica alergie.
Da cu putina crema de galbenele si urmareste starea lucrurilor.

| Jonas94 a răspuns:

Da, e de la prezervativ, se întâmplă asta, pentru că trebuie să fii foarte lubrifiată, înainte de a folosi prezervativ. Este necesar un preludiu, mai îndelungat sau odată cu prezervativele puteți și lubrefiant. Încercați Durex Play, e destul de ok.

| DonGiani a răspuns:

Du-te la medic

| Vanishgold a răspuns:

Candida

| AndreeaAndreeoff a răspuns:

Buna, probabil este din cauza prezervativului.