| PeStraziGoale a întrebat:

Dece mereu cand ma culc la 6 dimineata ma trezesc la 11. ( dorm putin ) si cand ma culc la 00.00 ma trezesc a doua zi la 14:00 ( dorm f mult. )

Scuzati categoria

Răspuns Câştigător
| ScapaMaDeEa a răspuns:

Salut! Mi se intampla si mie chestia asta. Azi noapte am intrat in casa la 3, si m-am trezit la 7! Si daca ma culc pe la 22-23 ma trezesc la 11. hee hee Asa se intampla, nu poti dormi, mai ales vara, pe caldura asta, bineinteles ca nu ai somn, subconstientul tau stie ca vine dimineata si de aia te trezesti asa repede. Daca te culci de vreme, stie ca e noapte si poti sa te odihnesti si pentru noaptea precedenta!hee hee

1 răspuns:
| DarkBlood32 a răspuns:

Cred ca noaptea dormi mai mult ca mai liniste iar cand este dimineata nu prea ai somn. Mie mi se intamla foarte des si nici nu pot dormi nici un minutel dupa-amiaza.