| bombonicadoolceeu a întrebat:

deci acum 2 luni am vorbit cu un baiat pe fb cateva zile si m-a intrebat daca vreau sa iesim la o cafea, insa eu l-am refuzat pentru ca atunci aveam iubit, acum stam in acelasi grup de prieteni si radem, glumim si imi cam place de el, vreau sa aflu daca si lui ii place de mine, voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| LoveSleep a răspuns:

Of, ce romantic.
De ce pana mea nu te duci la el și îi zici: >Hei, mai e valabilă invitația aia la cafea? Mă hotărăsc mai greu, dar s-ar putea să merite.<

Cu placere.

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cred ca trebuie sa vorbești cu el, sa vezi daca va placeți reciproc, multa bafta

| Correct a răspuns:

Intra-i pe sub piele si iti va intra si el pe sub pielelaughing