| DMKENCJENCNJ a întrebat:

Deci....acum un an, imi placea de-o fata si cred ca si ea ma placea, putin, ma rog, vorbeam mult si eu, pentru ca na, ca sa fac pe inabordabilul:')), mereu ii ziceam ca e enervanta sau asa....chiar daca nu era si imi placea ca vorbea naibii cineva cu mine. Asa, la scoala, pentru ca 'acum un an' eram un ofticat sexual si ca sa ma bag in seama si pentru ca ma enervam usor si ma descarcam pe ea(metoda 2k20), o jigneam ca un ultim imatur jegos ce eram si ce sunt, m-a iertat, m-a iertat, m-a iertat, de multe ori. Si tot ea imi scria mesaje ca e o nesimtita, acum vine problema. E greu s-o scriu, chiar daca am un cont privat, sa zicem doar ca am facut o tampenie atat de mare, ca mi-am pierdut toti prietenii si acum is singur de la inceputul verii si tot ce fac e sa ma gandesc cum sa scap de viata, nu stiu ce sa fac ca sa scap de problema asta si cu zi ce trece, ma simt mai singur, ceva sfaturi? Ca presupun ca nu exista o masina a timpului ca sa repar ce-am stricat. Voi ce ati face in locul meu?

Si da, uneori, sunt cel mai jegos baiat din lumea asta.

2 răspunsuri:
| seth2016 a răspuns:

Interesante relatiile astea sado-mazo... unul maximizator (jigneste), altul minimizator (iarta). Unul dominant si altul submisiv.

N-ar strica sa vorbesti cu ea despre asta, poate si ea cauta the kinky way.

| Duduchi a răspuns:

Încearcă să-i scrii. Vorbește cu ea, încearcă, nu ai nimic de pierdut. Și poate se leagă ceva acolo...