| Sibel24 a întrebat:

Buna, deci am o întrebare, dacă mi-am băgat coada de la perie in vagin pentru ca sa ma masturbez, mai sunt virgina?
Va rog sa răspundeți.

13 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Du-te de te culca acum si nu-ti mai baga nimic in pasarica, ca risti sa faci infectie de la toate porcariile care le bagi aoclo si cu care te poti rani si infecat, ajungand cu puta umflata la spital.

| mihai69 a răspuns:

Da.
Nu mă pot însă pronunța în privința inteligenței.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti o proastă.

| just4ubr2015 a răspuns:

Nu mai esti virgina

| Aditu94 a răspuns:

Buna Sibel, tin sa te instiintez ca dezvriginarea, defloararea se face doar printr-un act sexual cu un penis. Faptul ca ai rupt himenul folosind un corp precum coada de la perie nu este o dezvriginare.e ca si cum ai incalecat o bicicleta ce i-a cazut saua..asta nu inseamna ca daca te-ai infipt ti=ai pierdut vrginitatea, cum si la baieti daca si-o freaca si se rupe preputul(ata, cordonul ce face legatura corpul penisului si capul penisului), nu inseamna ca nu mai e virgin. Virginitatea se pierde vrintr-un act sexual fizic cu un partener, e o chestie psihologica ce putini o vor intelege. in concluzie, esti VIRGINA! Fara o penetrare cu un penis, nu ai cum sa sustii ca nu mai esti fata mare.

| Mynameis93 a răspuns:

Efectiv.

| adorbanii a răspuns:

Troll

| anonim_4396 a răspuns (pentru adorbanii):

Ce este un troll

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonim_4396):

Troll sunt cei care isi fac conturi fictive doar ca sa puna intrebari la misto, sau prostesti, ca asta aici care si-a facut azi 2 conturi noi...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Violleta2022):

Multumesc

| OAmMareRau a răspuns:

Încă ești virgina, virginitatea "pleacă" când îndeplinești un act sexual cu o masculinitate, dar ai grija pentru ca dacă îți introduci tot felul de obiecte acolo jos, e risc de infectie

| Sibel24 explică:

Și am uitat sa meționez că eram pe ciclu