| Andreea1778 a întrebat:

Bună, deci am o mica problema va rog sa nu râdeți. Vorbesc cu un băiat pe internet de ceva timp și am început sa ma îndrăgostesc de el, însă am impresia ca e gay, pentru ca il vad mereu ca își da comentarii și like cu multi bărbati(cu iubirea mea, viata mea și de astea), însă cu nicio femeie. Asta ar înseamnă că e gay? Nu stiu, mi se pare cam ciudat, adică eu chiar il plac și dacă e gay ce as putea sa fac sa nu-l mai plac

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, asta inseamna ca este gay.

| Violleta2022 a răspuns:

Ai putea sa te desprietenesti de el sau sa-l blochezi, asta ar trebui sa faci.

| Goete a răspuns:

Daca nu termini indragostita de el, nici o problema. Zici ca ai inceput sa te indragostesti, nu mai continua.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Heei!

Eu cred mai degrabă că este cocalar și cu tot respectul, daca pe tine te atrag genul ăsta de "bărbați" atunci nu știu ce să zic...

Cât despre "cum sa nu-l mai plac dacă el gay'

Lucurile nu merg așa cum ne imaginăm noi, când placem pe cineva îl placem și gata indiferent de orientarea lui sexuală sau religioasă

Succes!

| Saiko10 a răspuns:

Sunt glume intre baieti astea, asa sunt unii laughing

| AndreeaDeea221998 a răspuns:

Nu e neapărat gay. Zilele trecute ma uitam la comentariile foștilor mei colegi de clasa și erau numai "viata mea, iubirea mea, sufletul meu". Aici bineînțeles vorbesc doar de băieți. Băieți care, cu siguranță nu sunt gay! Deci, băiatul ala nu e neapărat gay. Poate pur și simplu are "prietenii" legate de mult timp și își permit sa vorbească asa.

| Andreea1778 explică (pentru AndreeaDeea221998):

Știu asta, dar mi se pare puțin cam ciudat faptul ca doar cu bărbati își da com și nicio femeie nu ii da like sau ceva

| AndreeaDeea221998 a răspuns (pentru Andreea1778):

Ce vârstă are el? În general ăștia care își dau like-uri între ei și chestii de genul vor sa para "băiețași de cartier" prin vorbele și șmecheria lor. Nu e ceva de speriat laughing sunt doar niște micuți ce vor sa se dea mari. Câinele care latră nu musca. (încă o explicație la faza ca nu are de la fete ar fi ca el sa fie considerat singur și orice fata sa ii poată scrie).

| Andreea1778 explică (pentru AndreeaDeea221998):

Are 23 de ani și nu e roman de de alta naționalitate

| AndreeaDeea221998 a răspuns (pentru Andreea1778):

Atunci stai liniștita. Nu e gay. E doar "smecheras". În plus, în străinătate când te vezi cu cineva "i love you" când ieși pe ușa "i love you" când ești pe wc "i love you". Pentru ei cuvintele alea sunt ca pentru noi "bună ziua". Le folosesc extrem de des.