| Nikoooooooo a întrebat:

deci am un prieten cu care ma cunsok de 4 ani, eu am 14 ani si el are 15, sh anul acesta ne petrecem Revelionul impreuna, si anul trecut ni l-am petrecut impreuna dar nu eram iubiti.In Acest an suntem iubiti si ne petrecm Revu la el acasa, si el cred ca vrea sa dormim in acelasi pat din cate am vb cu el asa a dat impresia ca vrea sa doarma cu mine, sa ne sarutam sh etc.De sarutat ne-am mai saturat dar nu in pat frate ca poate sare pe mine Deci ce sa fac? ideei cv nu radeti va rog

3 răspunsuri:
| NEBUNATIKU a răspuns:

Poate ai noroc si nu e un disperat " sa sara pe tine " eu in locul lui nu as face asa ceva pur si simplu un sarut... 2... 3 etc.

| aeerda a răspuns:

Cand o sa vin acel moment la rev poti sa ii spui pur si simplu ca nu esti pregatita, eu cred ca va intelege.

| Alle_3522 a răspuns:

rolling on the floor)))))) morrr pnm frate va intelge totusi aveti 14 ani rolling on the floor))